We wtorek, 2 maja, od godziny 15 zostanie wyłączona sygnalizacja świetlna na skrzyżowaniu ulicy Jana Pawła II i Baraniaka. Tymczasowa zmiana w organizacji ruchu.

We wtorek 2 maja o godzinie 15:00 zostanie wyłączona sygnalizacja świetlna na skrzyżowaniu. – W tym czasie demontowane będą stare wysięgniki oraz zamontowana zostanie nowa bramownica. Następnie prace drogowe obejmować będą frezowanie i układanie nowej nawierzchni jezdni. W związku z tym ulica Jana Pawła II zostanie zwężona do jednego pasa ruchu na odcinku 200 m. – informuje rzecznik CH Posnania. – Kierowcy nie będą mogli też przejechać na wprost zarówno z ulicy Baraniaka jak i Berdychowo. Dodatkowo zamknięty będzie lewoskręt z ulicy Jana Pawła II w ulicę Baraniaka oraz lewoskręt z ulicy Berdychowo. – uzupełnia. Na czas realizowanych prac wytyczone zostaną objazdy. – W przypadku powstawania zatorów na ulicach dojazdowych za zgodą policji dopuszcza się wyłączenia sygnalizacji, ręczne sterowanie i inne zmiany w organizacji ruchu. Osobom planującym w powyższym okresie dojazd na Maltę zalecamy dojazd od strony ronda Śródka i ul. Warszawskiej. – dodaje Zarząd Dróg Miejskich.

Dzięki zrealizowanej inwestycji ulica Baraniaka zyska dodatkowy prawoskręt w ulicę Jana Pawła II. – Przyczyni się to do poprawy ruchu w tej części miasta. – mówi Filip Gruszczyński.

Kompleksowa przebudowa układu drogowego między rondem Rataje a rondem Śródka dobiega końca. To już ostatnie prace drogowe w tym rejonie. Kierowcy będą mogli skorzystać z przebudowanego skrzyżowania ulic Jana Pawła II i Baraniaka 5 maja.

 

Jedna myśl nt. „Będą utrudnienia na skrzyżowaniu ul. Jana Pawła II z ul. Baraniaka”

  1. Dodatkowo zamknięty będzie lewoskręt z ulicy Jana Pawła II w ulicę Baraniaka

    Jak tak idzie skręcić bo nie kumam,….

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *