Ogród zoologiczny radzi, aby przed długim weekendem kupować bilety online. Wszystko po to, aby uniknąć długich kolejek.

Bilety do zoo można kupować już teraz – Niestety nie gwarantujemy dobrej pogody, a nie przyjmujemy zwrotów biletów z powodu złej pogody – informuje Małgorzata Chodyła, rzecznik ogrody zoologicznego w Poznaniu.

Bilety można kupić na stronie internetowej http://www.zoo.poznan.pl/ lub na platformie bilety24.pl Osoby z biletem zakupionym on-line wchodzą osobnym oznakowanym wejściem (po prawej stronie od kas). Biletów nie trzeba drukować, wystarczy okazanie kodu w telefonie – dodaje Chodyła. Przed wejściem do kas można skorzystać także z bezgotówkowego biletomatu, w którym będzie możliwa tylko płatność kartą, do dyspozycji jest także bankomat.

Nowe Zoo bierze także udział w akcji „Poznań za pół ceny”. Bilety wstępu do Nowego Zoo w dniach 29 kwietnia – 30 kwietnia będą kosztować:
– ulgowy 5 PLN
– normalny 10 PLN

Bilety zakupione on-line na dni 29-30.04 także w ww cenach. – W weekend podczas „Poznań za pół ceny” sprzedajemy tylko te dwa rodzaje biletów – normalny i ulgowy, nie sprzedajemy biletów rodzinnych, nie obowiązuje też Karta Dużej Rodziny (kiedy wszyscy członkowie rodziny wchodzą na bilet ulgowy). W ten weekend nie będzie też działał nowy biletomat (będzie działał
ponownie od 1.05) – uzupełnia Małgorzata Chodyła.

Wstęp do Starego Zoo jest bezpłatny. Pawilon zwierząt zmiennocieplnych na terenie Starego Zoo nie jest objęty akcją „Poznań za pół ceny”, jego właścicielem jest osoba prywatna. Bilety w cenach jak w pozostałe dni – normalny 8 PLN, ulgowy 6 PLN.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *