Kuba Przygoński przyjedzie na Rataje na Piknik Rodzinny to Toyota Poznań Centrum. Kto chętny na co-drive Toyotą GT86 z mistrzem kierownicy?

Najszybszy Polak na Rajdzie Dakar w najbliższą sobotę przyjedzie do Toyota Poznań Centrum, przy ulicy Bobrzańskiej 5. Impreza dedykowana jest dla wszystkich mieszkańców, którzy chcą zobaczyć wyjątkowe przejazdy co-drive oraz pokaz jazdy driftingowej w wykonaniu Kuby Przygońskiego i jego 1000-konnej Toyoty GT86. – Niektórzy z Was będą mieli też szansę na co-drive Toyotą GT86! Autografy i wlepy dla wszystkich. – pisze na swoim portalu społecznościowym Kuba Przygoński.

W godz od 10:00 do 18:00 dla mieszkańców przewidziane są foodtracki, dj, konkursy i nagrody – między innymi – samochód na wakacje! A na dzieci czekają animatorzy, dmuchane zamki i zjeżdżalnie! Kuba Przygoński zagości w Poznaniu po godzinie 13:00. – Emocje są gwarantowane! Będzie on gościem specjalnym Dni Otwartych Toyoty Yaris oraz Pikniku Rodzinnego, organizowanych przez Toyota Poznań Centrum. – mówi Joanna Getka-Kaczor, personal manager Kuby Przygońskiego.

Osoby chętne do przejażdżki z Kubą proszone są o pisanie komentarzy. Najciekawszy zwycięży!

 

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *