Męski piątek i kobieca sobota. Mieszkańcy naszej dzielnicy będą mogli spotkać się z gwiazdą boksu oraz dziennikarką w CH Posnania.

19 maja w Posnanii odbędzie się prezentacja zawodników Poznań Boxing Night, w której Krzysztof „Diablo” Włodarczyk zmierzy się z Noelem Gevorem. Poznań Boxing Night to gala boksu zawodowego, która odbędzie się 20 maja w Arenie. Walką wieczoru będzie pojedynek o tytuł mistrza świata IBF wagi junior ciężkiej. – Cieszę się, że w Posnanii możemy gościć znakomitych sportowców, którzy mają szansę walczyć o tytuł mistrza świata. W piątek, o godzinie 14:00 w strefie Forum odbędzie się prezentacja i ważenie zawodników, na które serdecznie zapraszamy wszystkich pasjonatów boksu– mówi Marek Ćwiek, dyrektor Posnanii.

„Nie pozwól innym decydować za Ciebie. Jak oswoić strach przed zmianą?” – na taki temat z kolei wykład poprowadzi w sobotę 20 maja o godzinie 12:00 w kinie Helios Beata Tadla. – Do współpracy przy pierwszej edycji Spotkań z Sensem zaprosiliśmy kobiety znane z mediów, które są nie tylko znakomitymi dziennikarkami, ale przede wszystkim trenerkami, mentorkami i adeptkami sztuki życia – mówi Agnieszka Juszkis dyrektor marketingu Posnanii. Spotkania z Sensem, to cykl wykładów w trakcie których będzie można zadbać o swój rozwój osobisty.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *