Mężczyzna wchodził za kobietami do windy i obmacywał je. Obecnie jest zamknięty w areszcie na okres 3 miesięcy.

Pierwsze zdarzenie z udziałem mężczyzny miało miejsce 2 marca w jednej z wind na os. Armii Krajowej. Mężczyzna wszedł za kobietą i zaczął ją obmacywać. Po wszystkim oddalił się z miejsca przestępstwa.

Dzień później, 3 marca, doszło do kolejnego identycznego zdarzenia. Tym razem jeden z mieszkańców będący świadkiem incydentu wezwał Policję i wraz z funkcjonariuszami zatrzymał sprawcę. Okazało się, że jest nim 45-letni mieszkaniec os. Piastowskiego.

Mężczyzna trafił do aresztu na 3 miesiące. W prokuraturze trwa zbieranie materiału dowodowego. Podczas policyjnego przesłuchania przyznał się do 5 takich samych przestępstw popełnionych w 2016 roku na terenie Rataj. Grozi mu od 6 miesięcy do 8 lat pozbawienia wolności.

Należy zgłaszać każde takie zdarzenia, bo sprawca może zostać złapany nawet po pewnym czasie – apeluje mł. insp. Maciej Krystofek, komendant Komisariatu Policji Poznań-Nowe Miasto. – Apelujemy do mieszkanek, które były ofiarami tego typu przestępstw, nawet jakiś czas temu, żeby zgłosiły się do komisariatu – dodaje.

Jedna myśl nt. „Obmacywał kobiety w windach. Jest już w areszcie.”

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *