Pierwszy rajd rowerowy – szlakiem przedwojennej architektury przemysłowej – wystartuje 25 czerwca o godzinie 11:00 z Alei Komedy przy wejściu do Posnanii.

W co drugą niedzielę wakacji Centrum Handlowe Posnania zaprasza na tematyczne wycieczki rowerowe, w trakcie których uczestnicy odkryją ciekawe i inspirujące miejsca w Poznaniu. – Chcemy zachęcić mieszkańców miasta do aktywnego spędzenia wakacji i dlatego przygotowaliśmy dla nich tematyczne wycieczki rowerowe. Wspólnie z poznaniakami pojedziemy szlakiem przedwojennej architektury przemysłowej, zobaczymy najciekawsze rzeźby plenerowe, a także przejedziemy trasą rowerami śladami słynnych poznanianek. W trakcie rajdów niesamowite historie odwiedzanych miejsc opowiedzą miejscy przewodnicy – mówi Marek Ćwiek, dyrektor Posnanii.

Kolejne wycieczki rowerowe odbędą się: 9 i 23 lipca oraz 6 i 20 sierpnia.

 

25.06 – Szlakiem przedwojennej architektury przemysłowej

09.07 – Śladami słynnych poznanianek

23.07 – Rzeźby plenerowe w Poznaniu

06.08 – Symbole architektoniczne Poznania

20.08 – Miasto – Ogród

 

Na każdy rajd wymagana jest rejestracja pod adresem wycieczki@posnania.eu. Liczba miejsc jest ograniczona. Więcej informacji o wycieczkach rowerowych oraz udogodnieniach dla rowerzystów można znaleźć na stronie Posnanii.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *