Przedłużą się prace na skrzyżowaniu ulic Jana Pawła II z abp. Baraniaka. Opóźnienie ma miejsce ze względu na opady deszczu.

Przez dość intensywne opady deszczu drogowcy nie mogli wylać asfaltu. – Jeśli by to zrobili, to w niedługim czasie jezdnia wymagałaby remontu. Wiele osób wyjechało na długi weekend więc ruch w mieście nie jest duży – mówi Filip Gruszczyński, rzecznik prasowy CH Posnania. – Skrzyżowanie będzie całkowicie przejezdne już bez utrudnień jutro w godzinach późnopopołudniowych – dodaje. Dzięki zrealizowanej inwestycji ulica Baraniaka zyska dodatkowy prawoskręt w ulicę Jana Pawła II. – Przyczyni się to do poprawy ruchu w tej części miasta. – mówi Filip Gruszczyński.

Jednak to nie wszystkie prace, które są planowane w tej okolicy. W każdy kolejny weekend maja prace będą się toczyć na odcinku od ulicy Baraniaka do ronda Śródka. – Będziemy układać nawierzchnię na całej szerokości jezdni prowadzącej w stronę ronda. Jesteśmy w trakcie ustalania dokładnego harmonogramu z Miejskim Inżynierem Ruchu. – informuje Filip Gruszczyński. Prace mają się tu zakończyć w ostatni weekend maja.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *