W 2019 roku ma zacząć się przebudowa wiaduktu w ciągu ulicy Kurlandzkiej nad trasą katowicką. W tym roku ma być gotowy projekt. Mieszkańcy będą mogli wypowiedzieć swoje zdanie w sprawie inwestycji.

Od jutra każdy może wysłać do Zarządu Dróg Miejskich swoje uwagi dotyczące planowanej inwestycji pomiędzy os. Orła Białego i os. Czecha. Przebudowany ma zostać wiadukt nad ulicą B. Krzywoustego. Inwestycji towarzyszyć ma remont dwóch skrzyżowań: Kurlandzka/Wiatraczna i Kurlandzka/Bobrzańska.

4 stycznia na stronie internetowej ZDM pojawią się koncepcje inwestycji, w dwóch wariantach. Jeden przewiduje tylko przebudowanie skrzyżowań, drugi zakłada powstanie rond. W obu wariantach zaplanowany jest remont wiaduktu.

Komentarze, sugestie i pytania będzie można przesyłać do ZDM pocztą elektroniczną na adres: kurlandzka@zdm.poznan.pl lub tradycyjną, kierując pismo do siedziby ZDM przy ul. Wilczak 17 w Poznaniu.

W ramach konsultacji społecznych zaplanowane zostało również spotkanie z mieszkańcami osiedli Żegrze i Chartowo, które odbędzie się 11 stycznia o godz. 17:00 w Szkole Podstawowej nr 64 os. Orla Białego 120.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *