Posnania zaprasza na dwa tygodnie zabawy na desce. To nie tylko deskorolki, wrotki i rolki, ale też longboard, fishboard i trickboard. W sześciu strefach zabawy na uczestników czekać będą warsztaty, szkolenia oraz pokazy.

Wszystko zacznie się 12 i potrwa do 25 lutego, oferta kierowana jest dla dzieci i młodzieży w wieku od 6 do 16 lat. – Od wielu lat w naszym regionie brakuje miejsca, gdzie młodzi ludzie mogliby szlifować swoje umiejętności w jeździe na deskorolkach czy wrotkach, dlatego z okazji ferii zamienimy nasz parking w wielki skatepark. Przez całe dwa tygodnie ferii, pod okiem trenerów będzie można poznać podstawy jazdy na deskorolkach, podwyższyć poziom zdobytych już umiejętności czy spróbować swoich sił na torze przeszkód. Wszystkie zajęcia i wypożyczenie sprzętu będzie bezpłatne – mówi Agnieszka Juszkis, dyrektor marketingu Posnanii.

Na trzecim poziomie parkingu przygotowane zostanie sześć stref zabawy. – Gdzie będzie można skorzystać z porad instruktorów i poznać podstawy jazdy na różnych rodzajach deskorolek i hulajnodze. – informuje Posnania. Przygotowana będzie także strefa odpoczynku – Chillout Zone oraz miejsce z Fingerboardami czyli miniaturowymi deskorolkami. – Pod okiem trenerów będzie można nauczyć się podstawowych tricków takich jak: ollie, kick flip, pop showit czy verial kick flip. – informuje Posnania.
Udział w warsztatach i wypożyczenie sprzętu jest bezpłatne. Jednak trzeba się zapisać pod numerem telefonu 533 580 033.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *