Lato nad Wartą trwa. W sierpniu odbędą się cztery spotkania z artystami, producentami muzycznymi oraz dj-ami. Wszystko za darmo.

Brzeg Wschodni zaprasza na cykl darmowych spotkań z muzykami w ramach projektu Centrum Warte Poznania organizowanego corocznie przez Wydział Kultury Miasta Poznań. Podczas spotkań każdy będzie mógł poznać tajniki powstawania płyt, zakulisowe tajniki producenckie, będzie także możliwość porozmawiania z artystami. Brzeg Wschodni odwiedzą m.in NOON, Novika, Marcin Staniszewski, Piotr Bejnar, Mentalcut, Min-T, Jurek Przeździecki i inni.

Spotkania odbywać się będą w sierpniu, w każdą środę na Brzegu Wschodnim w Paku nad Wartą na ul. Wioślarskiej 74 w Poznaniu. Udział jest bezpłatny, natomiast warunkiem udziału jest rejestracja poprzez wysłanie maila zgłoszeniowego na adres szkola@marcinczubala.com. – Wszyscy zarejestrowani uczestnicy, którzy pojawią na sierpniowych spotkaniach, będą mieli możliwość udziału w konkursie na najlepszą produkcję. Nagrodą są pełne wersje oprogramowania Ableton. – informuje Brzeg Wschodni. Udział w spotkaniach jest bezpłatny. Odbędą się one 2,9,16 oraz 23 sierpnia, więcej informacji organizatorzy udzielają pod powyższym adresem mailowym.

Program realizowany ze środków finansowych Miasta Poznań.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *