fot. Policja

Do zdarzenia doszło na osiedlu Orła Białego. Jeśli rozpoznajesz mężczyznę z portretu, skontaktuj się z Policją.

Policjanci z Nowego Miasta poszukują sprawcy uszkodzenia ciała, do którego doszło w styczniu na osiedlu Orła Białego. Wszystkich, którzy rozpoznają osobę z portretu, prosimy o kontakt z Policją.

– Policjanci z Komisariatu Policji Poznań Nowe Miasto prowadzą postępowanie dotyczące uszkodzenia ciała. Do zdarzenia doszło 10  stycznia br. około godziny 17:15 na osiedlu Orła Białego na wysokości bloku numer 7 – 8  w Poznaniu. Wówczas mężczyzna, którego portret prezentujemy uderzył w twarz przechodzącego tamtędy piętnastolatka. Z ustaleń funkcjonariuszy wynika, że mężczyzna, który do tego czynu się dopuścił jest w wieku około 35 lat, ma 185 cm wzrostu, jest krępej budowy ciała. W dniu zdarzenia ubrany był w kurtkę  koloru czarnego  z napisem „Pit Bull West Coast”, spodnie dresowe koloru szarego z napisem „Everlast”, buty sportowe z napisem „Nike”. –  mł. asp. Patrycja Banaszak z Komendy Miejskiej Policji w Poznaniu.

Osoby, które mają jakiekolwiek informacje na temat zdarzenia, proszone są o kontakt z policjantami z Nowego Miasta, osobiście przy ul. Polanka 24 lub pod całodobowym numerem telefonu 61 84 123 11 lub numerem alarmowym 997.

 

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *