Już po raz 26 Jurek Owsiak będzie grał z Wielką Orkiestrą Świątecznej Pomocy. Podczas tegorocznego finału WOŚP – 14 stycznia – wolontariusze będą zbierać pieniądze dla wyrównania szans w leczeniu noworodków.

Spółdzielnia Mieszkaniowa „Osiedle Młodych”

SM „Osiedle Młodych” w Poznaniu gra z Owsiakiem od 15 lat.

Tegoroczny finał WOŚP odbędzie w Domu Kultury „Jędruś” o godz. 15:00. – Podczas gdy na scenie Domu Kultury będą prezentować się młodzi artyści, na ulicach Poznania spotkać będzie można 100 Wolontariuszy Sztabu 4223 przy SM „Osiedle Młodych” w Poznaniu. Zachęcamy do okazania wsparcia i wrzucenia symbolicznej złotówki do puszek. Jednak zbiórka WOŚP już trwa. W Ratajskich Domach Kultury (DK „Na Skarpie”, DK „Jagiellonka”, DK „Orle Gniazdo”, DK „Jubilat”, DK „Polan Sto”, DK „Na Pięterku”) wystawione zostały skarbony stacjonarne, które czekają na hojność mieszkańców Rataj. – informuje Spółdzielnia.

Galeria Malta

Tradycyjnie, jak co roku, w centrum handlowym przy ulicy Maltańskiej 1 Urząd Miasta Poznania organizuje wielkie wiosłowanie na ergometrach wioślarskich dla Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy.

Podczas próby ustanowienia rekordu Polski w największej ilości osób, które w ciągu 10h przepłyną na jednym ergometrze wioślarskim dystans 500 metrów odbędzie się sztafeta gwiazd z udziałem medalistów Igrzysk Olimpijskich, Mistrzostw Świata i Mistrzostw Europy, polityków oraz przedstawicieli Urzędów Miast.- 9. edycja to nie tylko 6 miast startujących (Bydgoszcz, Gdańsk, Lublin, Poznań, Toruń i Warszawa) i sztafety gwiazd. Podczas tegorocznego wiosłowania o godzinie 11.30 w sześciu miastach wystartuje sześć drużyn futbolu amerykańskiego: KS Bydgoszcz Archers, Seahawks Gdynia, Tytani Lublin, Klub K.S Patrioci Poznań, Angels Toruń i Warsaw Sharks. – pisze Maciej Młodzik z Wydziału Sportu Urzędu Miasta Poznania.

Każdy, kto odwiedzi w tym dniu Galerię Malta będzie miał możliwość spróbowania sił w wiosłowaniu na ergometrze, a za udział w próbie bicia rekordu otrzyma wyjątkowy certyfikat.

CH Posnania

Każde odwiedziny Posnanii to wsparcie dla WOŚP – galeria przekaże na konto Fundacji
środki za każdą osobę, która w dniu finału pojawi się w obiekcie. A będzie po co przyjść. – Na godzinę 15:00 w Forum zaplanowano aukcje, w których licytowane będą m.in. przejażdżka sportowym Mercedesem z byłym kapitanem Lecha Poznań – Bartoszem Bosackim, płyty z autografami Young Stars, album ze zdjęciami z sesji IN POSNANIA autorstwa Szymona Brodziaka z jego dedykacją, plakat filmowy i podwójne zaproszenie na premierowy pokaz Nowego Oblicza Grey’a, romantyczna kolacja dla dwojga w restauracji Altana Pałacu Wąsowo, profesjonalny kręgiel wraz z zaproszeniami na bowling koszulka z autografami piłkarzy Lecha Poznań czy miesięczne karnety na basen i siłownię do Harmonia Wellness Club and Pool w Hotelu Andersia. – informuje Posnania. Każdy, kto 14 stycznia zrobi sobie pamiątkowe zdjęcie, będzie mógł je podziwiać na specjalnej WOŚP-owej ściance.

Przez cały dzień odbywać się będzie również zbiórka pieniędzy do puszek WOŚP. Wypatrujmy wolontariuszy!

 

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *