
Chodzi o teren przy CH Poznania, dokładnie w sąsiedztwie nowo budowanego 60-metrowego biurowca (po drugiej stronie alei Komedy, przy ulicy Pleszewskiej 36). Pomysł ten wraca. O budynku Poznań Forum, który postanowili wznieść dwaj przedsiębiorcy z Hiszpanii mówiło się już w 2008 roku. Wówczas drapacz chmur miał mieć nawet 240 metrów wysokości. Teraz już o ponad połowę mniej.
Teraz o sprawie informuje epoznan.pl. – Działka kilka dni temu została wystawiona na sprzedaż. Ma 11,5 tysiąca metrów kwadratowych powierzchni i ze względu na dobrą lokalizację nie jest tania. Cenę wywoławczą ustalono na poziomie 40 milionów złotych. Przetarg odbędzie się 27 października – czytamy na łamach portalu.
Więcej na ten temat pisaliśmy tutaj.

