zdjęcie poglądowe, fot. SM "Osiedle Młodych"Kierownictwo Osiedli Armii Krajowej, Bohaterów II Wojny Światowej i Rzeczypospolitej informuje, że z powodu awarii wystąpiła przerwa w dostawie zimnej i ciepłej wody w budynku na os. Rzeczypospolitej 3. – Godzina przywrócenia dostaw wody nie jest obecnie znana. Zapewniamy, że dokładamy wszelkich starań, aby nastąpiło to jak najszybciej. Za utrudnienia przepraszamy – informuje SM „Osiedle Młodych”.
Rzeczniczka spółdzielni, Julia Tritt, mówi w rozmowie z portalem epoznan.pl, że doszło do pęknięcia rury, co spowodowało zalanie piwnicy. – Awaria okazała się na tyle duża, że o pomoc poproszono strażaków. Działania pracowników Aquanet w tym miejscu prowadzone były przez kilka godzin. Rzeczniczka zapewnia, że już niebawem dostawy wody do mieszkań zostaną przywrócone. Dodaje też, że informacja, którą znajdziemy na stronie spółdzielni, pojawiła się również na klatce schodowej bloku, by wszyscy mieszkańcy mieli do niej dostęp – czytamy na epoznan.pl

