fot. Brama Poznania

Ruszają sobotnie spotkania w Bramie Poznania dla dzieci w wieku o 3-5 lat.

Magiczny Dywan – tak nazywają się spotkania dla rodzin na Ostrowie Tumskim. – Zapraszamy dzieci w wieku 3-5 lat wraz z opiekunami do wspólnej podróży magicznym dywanem, który potrafi przenosić w czasie oraz w różne miejsca. Wystarczy wypowiedzieć zaklęcie! Towarzyszyć nam będą niezwykli bohaterowie zamieszkujący wyspę – postaci legendarne, historyczne, a także zwierzęta. Wspólnie udamy się do świata barwnych opowieści, które pobudzą wyobraźnię dzieci i dorosłych. – informują organizatorzy.

Terminy:

7 lipca (sobota) godz. 10:30 i 12:00
Magiczny Dywan – Skrzynia Mieszka i Dobrawy

Jakie ubrania skrywała skrzynia Dobrawy i Mieszka I? W co się ubierał rybak, a w co wojownik? Zapraszamy na wyprawę do barwnego świata tkanin, faktur i mody. Zajęcia odbywają się w całości w Bramie Poznania. Spotykamy się w holu głównym.

Magiczny Dywan: Skrzynia Mieszka i Dobrawy

21 lipca (sobota) godz. 10:30 i 12:00
Magiczny Dywan: Domy, zamki i pałace

Księżniczka Ryksa szuka nowego domu. Z czego może go zbudować? Jaki powinien mieć kształt? Magiczny dywan na jeden dzień staje się ekipą budowlaną! Zapraszamy wszystkich chętnych budowniczych! Zajęcia odbywają się w terenie na Ostrowie Tumskim. Spotykamy się na placu przed katedrą.

Magiczny Dywan: Domy, zamki i pałace.

Informacje praktyczne:

– odbiorcy: rodziny z dziećmi w wieku 3-5 lat; w zajęciach aktywnie uczestniczą również dorośli opiekunowie
– czas trwania: ok. 45 min.
– miejsce: przestrzenie Bramy Poznania i Ostrowa Tumskiego
– koszt: bezpłatne
– zapisy: chęć udziału w zajęciach należy wcześniej zgłosić poprzez przesłanie wypełnionego formularza zgłoszeniowego na adres edukacja@bramapoznania.pl. Udział w zajęciach jest możliwy po otrzymaniu potwierdzenia drogą elektroniczną.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *