Od 12 maja, przez trzy kolejne soboty, będzie można skorzystać z bezpłatnych serwisów rowerowych przed Posnanią.

Rowerzyści będą mogli skorzystać z bezpłatnych serwisów rowerowych w godzinach od 11:00 do 18:00. Gdzie? Przy wejściu głównym od strony ulicy Kórnickiej i przy wejściu od ronda Rataje. W ramach bezpłatnego przeglądu sprawdzone i wyregulowane zostaną hamulce, układ hydrauliczny, napęd i koła.

Posnania przy tej okazji zaprasza na Posnania Bike Parade, która odbędzie się 16 maja.  – Już czwarty rok z rzędu barwna parada przejedzie ulicami Poznania i zakończy się piknikiem na polanie nad Wartą na poznańskich Ratajach. W tym roku motywem przewodnim jest ponownie hasło Go Green. W sobotę, 16 czerwca, od godziny 11:00, będzie można odbierać pakiety startowe i przygotować się do wspólnego startu, który zaplanowany jest na godzinę 12:00. Początek imprezy odbędzie się na Alei Komedy, przed wejściem do Posnanii. – informuje rzecznik prasowy Posnanii Filip Gruszczyński.

Na co dzień w Posnanii można korzystać z zadaszonych parkingów rowerowych, szatni i suszarni dedykowanej rowerzystom oraz dwóch samoobsługowych punktów serwisowych.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *