fot. POSiR

Skatepark na Os. Piastowskim gotowy, rusza remont bowlingu.

W obiekcie na Osiedlu Piastowskim Poznańskie Ośrodki Sportu i Rekreacji oddały do dyspozycji użytkowników osiem nowych figur, z których korzystać mogą jeżdżący na rolkach, deskorolkach, rowerach BMX oraz hulajnogach. – Na miejscu starych, mocno zużytych figur, rozebranych jeszcze w zeszłym roku, pojawiły się takie elementy jak poręcze, ławka , quarter pipe, bank ramp, spin ramp, grindbox czy piramida. Najwyższy element w skateparku ma ponad trzy i pół metra wysokości. – informuje Filip Borowiak, rzecznik prasowy POSiR. – Nowe elementy są wykonane z drewna ze specjalnym poszyciem zabezpieczającym obiekty przed wilgocią. Ma to zapewnić figurom większą trwałość, a użytkownikom bezpieczeństwo. – dodaje Borowiak.

Korzystanie ze skateparku jest bezpłatne. Należy mieć swój kask. Obiekt jest czynny codziennie od godz. 9.00 do 21.00. Modernizacja skateparku kosztowała niecałe 400 tys. złotych.

W poniedziałek 22 lipca ruszył remont bowlingu w Oddziale Rataje. – W trakcie prac zostanie zmodernizowana szatnia, bar, podesty z siedziskami. Gruntowną konserwację przejdą maszyny i urządzenia bowlingowe. Na otwarcie obiektu miłośnicy tej dyscypliny będą musieli poczekać do połowy sierpnia. – uzupełnia Filip Borowiak. 

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *