fot. T.Macowicz

Teren na skrzyżowaniu Inflancka/Pawia został ogrodzony. Prywatny właściciel będzie budować tu myjnię.

Co się buduje na osiedlu Polan? Czy powstanie tu blok? W sąsiedztwie os. Polan pojawiło się ogrodzenie – takie pytania zadają nam mieszkańcy. Sprawdziliśmy. Nie zostanie przeprowadzona tu inwestycja deweloperska. Buduje się tu myjnia samochodowa. – Na podstawie  decyzji  o warunkach zabudowy nr 229/2018 z dnia 19.04.2018 została wydana decyzja Prezydenta Miasta Poznania Nr 2050 / 2018 z dnia 17.09.2018 r. na budowę samoobsługowej myjni samochodowej sześciostanowiskowej – wiaty z kontenerem wraz z wewnętrzną instalacją gazową na os. Polan w Poznaniu (dz. Nr 2/8, ar. 36, obręb Żegrze). – odpowiada Hanna Surma, rzecznik prasowy prezydenta Poznania i urzędu miasta.
Działka jest w użytkowaniu wieczystym Spółdzielni Mieszkaniowej „Osiedle Młodych”. Teren nie posiada miejscowego planu zagospodarowania przestrzennego.

3 myśli nt. „Przy os. Polan buduje się myjnia samochodowa”

  1. Kto zezwala na budowę myjni gdy po drugiej strony ulicy działa już jedna???
    Kto liczy się z opinia mieszkańców dla których kawałek zieleni zamieni się na betonowy fragment który wchodzi prawie na balkony mieszkań?
    Kto na to zezwolił?

  2. Może temat ten wymaga pochylenia. Nie jesteście Państwo nim zainteresowani? Przecież myjnia powstaje w konflikcie z mieszkańcami, których głos został zignorowany.
    Może ktoś z Państwa marzy o takim zakładzie chemicznym przed swoim balkonem, czynnym 24h/dobę?

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *