Piłkarz ratajskiego klubu potrzebuje pomocy.

17 letni Michał Gadomski mieszka w podpoznańskiej miejscowości i chciałby powrócić do trenowania piłki nożnej w KS Przemysław. Niestety wykryto u niego guz o nazwie potworniak złośliwy.

Został poddany leczeniu chemioterapią, ale doszło do przerzutów do jamy brzusznej. Udało się je usunąć, ale już do końca życia Michał będzie musiał jeździć na kontrole do szpitala. Obecnie nie ma takich możliwości w Polsce, dlatego musi jeździć co 3 miesiące do Niemiec.

Michał potrzebuje teraz pieniędzy na stałe monitorowanie swojego stanu zdrowia. – Nie może uprawiać jeszcze sportu, który kocha – mówiła Magdalena Gadomska, mama Michała, podczas charytatywnego koncertu w Zespole Szkół Ogólnokształcących na os. Czecha. – Nie może jeszcze wrócić fizycznie, ale już kibicował kolegom podczas ostatnich meczów. Michał jest dużym optymistą, co nam rodzicom również pozwala mieć nadzieję na normalne życie.

Każdy może pomóc w przywróceniu normalności w życiu Michała Gadomskiego. Wystarczy wpłacić dowolną sumę pieniędzy poprzez portal charytatywny. W kolejnych miesiącach zbiórki będą kontynuowane.

 

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *