Do groźnie wyglądającego zdarzenia z udziałem motocyklistki doszło o 7:00 na skrzyżowaniu Obodrzyckiej z Unii Lubelskiej. Jedna osoba w szpitalu. – Jak wstępnie ustalili policjanci doszło tam do zderzenia motocykla marki Yamaha z samochodem marki Ford Mondeo. 34-letnia motocyklistka z obrażeniami ciała została przetransportowana do szpitala. Kierujący Fordem był trzeźwy. – mł. asp. Anna Klój z poznańskiej Policji.

Policjanci będą dokładnie wyjaśniać przyczyny przebieg i okoliczności zdarzenia.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *