-Patrzę na zegarek, na każdą minutę i sekundę, która ucieka, a wraz z nią gaśnie życie mojego syna – napisała mama 15 letniego Eryka, który choruje na białaczkę. Prosi o wsparcie na leczenie.

-Odliczam czas nieustannie od 8 lat, bo tyle czasu nowotwór jest w naszej rodzinie i chce zabrać mi syna… – pisze na portalu SiePomaga.pl Ilona, zrozpaczona matka chorego dziecka. Eryk jest chory na białaczkę/chłoniaka limfoblastycznego pre B. Leczenie jest możliwe, ale bardzo drogie. Kosztuje 600 tys. złotych.

Wcześniej przechodził już dwie terapie, ale za każdym razem choroba powracała. Rodzina Eryka miała niewiele czasu aby cieszyć się normalnym życiem.

Dotychczas udało się zebrać ponad 130 tys. złotych. Wpłat dokonało ponad 5 tys. osób. Mama Eryka apeluje o dalsze wpłaty.

Chłopiec jest mieszkańcem Kobylepola, dlatego do pomocy włączyła się również Rada Osiedla Antoninek-Zieliniec-Kobylepole.

Radni organizują imprezę połączoną z aukcją na rzecz Eryka. Wydarzenie odbędzie się w niedzielę 14 stycznia w Szkole Podstawowej nr 46 przy ul. Inowrocławskiej. W programie m. in. animacja czasu wolnego dla dzieci oraz występy uczniów. Początek o godz. 14.

Zbiórka internetowa potrwa do końca stycznia. Wpłaty można dokonać tutaj.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *