Od końca maja na skrzyżowaniu Piłsudskiego z Inflancką stoi zastępczy sygnalizator. Nowy ZDM miał zamontować w połowie maja, zrobi to pod koniec miesiąca.

Przypomnijmy! Sygnalizator spadł na jezdnię w piątek 26 maja. Do zdarzenia doszło wskutek kolizji na skrzyżowaniu ulic Piłsudskiego i Inflanckiej. Kierowca Volkswagena Passata uderzył w słup, na którym był zamontowany sygnalizator. W wyniku wypadku nikomu nic się nie stało. Na miejscu pojawili się policjanci, karetka pogotowia ratunkowego i dwa zastępy straży pożarnej. Volkswagen Passat jechał ulicą Inflancką w stronę osiedla Lecha, natomiast kierowca Kii jadąc ulicą Inflancką w przeciwnym kierunku chciał skręcić w osiedle Stare Żegrze.

Na skrzyżowaniu ZDM zamontował sygnalizację zastępczą, która miała tu obowiązywać przez 6 tygodni. Zarząd Dróg Miejskich informuje, że jeszcze nie otrzymał nowego wysięgnika. – Cały czas nie niego czekamy. Jest to element niezbędny, ponieważ na nim zamontowany zostanie sygnalizator. Jak tylko dostaniemy tę część niezwłocznie ZDM zamontuje całą konstrukcję – informuje Agata Kaniewska z ZDM-u.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *