Ma 13 lat i autyzm wczesnodziecięcy. Dla Mateusza Lasaka z Rataj w kolejną podróż Polonezem Caro z 1994 roku dwójka śmiałków pojedzie w podróż przez Rosję.

Mateusz jest podopiecznym Fundacji Dzieciom „Zdążyć z Pomocą”. To dla niego Katarzyna Muńska i Sławomir Wysoczański pojadą w kolejną podróż życia nietypowym autem marki FSO-Warszawa Polonez Caro z roku 1994 r. – Nasz Polonez to żywa, przemieszczająca się reklama i tak firmy, które pragną rozreklamować się na regionalnym, krajowym jak i międzynarodowym rynku, mają możliwość naklejenia swojej naklejki z logiem firmy na naszym pojeździe. Dobrowolna kwota, którą darczyńcy uiszczają za naklejkę na samochodzie w całości idzie na cele charytatywne. – informują organizatorzy eskapady. Tym razem pomoc idzie w stronę mieszkańca naszej dzielnicy. Pomóc może każdy. – Będzie możliwość wsparcia naszej akcji również dla osób prywatnych poprzez wpłatę na konto fundacji i złożenie podpisu na masce lub dachu samochodu. Przewidujemy również kampanię pocztówkową dla naszych widzów. – dodają organizatorzy.

Tegoroczna trasa przebiegać będzie przez Rosję, aż do Władywostoku. Łącznie będzie to ponad 25 ooo km. Wyjazd planowany jest na 23 lipca, powrót na 5 października. – W drodze
powrotnej odwiedzimy takie miejsca jak: Mongolia, Kazachstan, Kaukaz, Turcja i Bałkany. – informują śmiałkowie.

Więcej informacji tutaj.

 

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *