Jeszcze w tym roku Termy Maltańskie chcą ogłosić konkurs na dla biur architektonicznych na przebudowę aquaparku i basenów zewnętrznych. Niewykluczone, że sam budynek też się nieco zmieni.

Termy mają prawie sześć lat i zdaniem zarządców muszą się nieco zmienić, żeby nie znudziły się poznaniakom i co więcej, żeby przyciągały kolejnych klientów. Najwięcej nowości ma być w aquaparku i na basenach zewnętrznych. – Chcielibyśmy odświeżyć obiekt. Sami nie wiemy dokładnie jeszcze jak. Dajemy wolną rękę architektom i czekamy na ich pomysły. Zależy nam na tym, ąby wszystkie baseny były atrakcyjne, żeby była do nich dobra dostępność, żeby były widoczne. Chcemy, aby zaskoczyły nas pomysły. Możliwe, że będziemy realizować projekty, których dzisiaj sobie nawet nie wyobrażamy – mówił Łukasz Kubiak z Term Maltańskich.

Termy nie wykluczają nawet drobnej ingerencji w przebudowę budynku. Pomysły architektów chcą zrealizować jak najszybciej. Można się spodziewać, że ogłoszenie przetargu na wykonawcę przebudowy nastąpi w przyszłym roku.

 

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *