Fot. Termy Maltańskie

W ubiegłym roku Termy Maltańskie odwiedziło, rekordowo, ponad milion osób. W tym roku spółka planuje zmiany w aquaparku.
W tym roku mają rozpocząć się prace nad zmianą wystroju w strefie rekreacyjnej. W marcu 2018 roku Termy Maltańskie nawiązały współpracę z Uniwersytetem Artystycznym, projekty mają wykonać studenci poznańskiej uczelni. – Studenci, podzieleni na 8 kilkuosobowych zespołów do końca maja złożą prace konkursowe, które komisja będzie oceniać pod kątem m.in. innowacyjności i funkcjonalności. Najlepsze prace zostaną nagrodzone i będą stanowić bazę do zmian, które
zostaną przeprowadzone w Aquaparku po wyłonieniu głównego wykonawcy. – informują Termy Maltańskie.

17 i 18 marca w Świecie Saun odbędzie się Sauna Cup, czyli eliminacje do Mistrzostw
Polski Saunamistrzów. – Podczas zawodów wystąpią najlepsi saunamistrzowie z Polski, którzy
zdobywali już medale Mistrzostw Świata i Europy. Sędziowie będą oceniać technikę rozprowadzania ciepła po saunie za pomocą ręczników lub wachlarzy, dobór muzyki i aromatów – wyjaśnia Łukasz Kubiak z Term Maltańskich.

W kwietniu z kolei na basenach sportowych obędą się Akademickie Mistrzostwa Polski w pływaniu. – Na starcie pojawi się ponad tysiąc uczestników. Jesteśmy przekonani, że poziom sportowy będzie stał na bardzo wysokim poziomie. – kończą Termy.

 

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *