https://www.facebook.com/TenisStolowySeniorzyPoznan/

Zajęcia odbywają się w Domu Kultury „Jędruś” w ramach programu Trener Senioralny.

Program jest realizowany dzięki wygranej w tegorocznej edycji Poznańskiego Budżetu Obywatelskiego. W jego ramach można nauczyć się między innymi grać w tenisa stołowego. Już jest sporo chętnych, ale są jeszcze wolne miejsca. W zajęciach mogą brać udział poznaniacy, którzy ukończyli 55 lat. – Na zajęcia w środy przychodzą panie i panowie, uczą się gry w tenisa stołowego, zupełnie za darmo i pod okiem wykwalifikowanej kadry trenerskiej. Mamy jeszcze wolne miejsca na spotkania poniedziałkowe. Zapraszamy wszystkich chętnych – mówi Tomasz Begierski – instruktor tenisa stołowego.

Wśród osób, które już decydowały się trenować tenis stołowy w Jędrusiu są mieszkańcy innych dzielnic Poznania, którzy przyjeżdżają tutaj specjalnie na te zajęcia. – Ja przyjeżdżam z Naramowic, ale z żoną mieszkaliśmy wiele lat na Ratajach. To żaden problem wsiąść w autobus i dojechać, a zajęcia są świetne. Ja oprócz tenisa w Jędrusiu trenuję także grę na gitarze w Jagiellonce i pływam na UAMie. – mówił pan Wacław Korczyński. – A ja dojeżdżam ze Świerczewa/Dębiec. To są moje czwarte zajęcia i chyba idzie mi całkiem nieźle, czuję się tutaj wspaniale – dodaje pani  Regina Kaźmierczak.

Zajęcia, na które można się zapisać będą się odbywać w poniedziałki, chęć uczestnictwa można zgłaszać w Domu Kultury Jędruś lub pod numerem 501 07 55 07.

Więcej informacji również tutaj.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *