fot. Miłego treningu Poznań

Zajęcia z Nice Lady Fitness przeniosły się na basen na os. Piastowskie.

Pływalnia Kryta „Rataje” funkcjonuje po przerwie od września i oprócz basenów proponuje szereg atrakcji. Jedną z nich jest możliwość treningu. W sali fitness na osiedlu Piastowskim 55 na początku stycznia ruszyły zajęcia grupowe. – Oferujemy zajęcia dla wszystkich grup wiekowych, zróżnicowane ze względu na zaawansowanie. Mamy typowe zajęcia fitness, jak ABT na brzuch, uda pośladki, zajęcia wzmacniające czy kondycyjne, ale też dla osób bardziej zaawansowanych zajęcia siłowe jak streetworkout, stanie na rękach, które wprowadzimy od lutego – mówiła Joanna Adamek, właścicielka firmy „Miłego treningu”.

Oferta, z której można korzystać na pływalni Rataje jest podobna do tej, z której korzystały panie w Nice Lady Fitness w Ośrodku Przywodnym Rataje nad Wartą. Przypomnijmy tam trwa obecnie generalny remont budynku. – Nad Wartą przestaliśmy działać od 1 stycznia, a tutaj na szczęście bez dłuższej przerwy udało nam się wystartować 6 stycznia. – Właścicielka firmy „Miłego treningu” twierdzi, że zmiana miejsca, w którym odbywają się zajęcia jest właściwie na lepsze. – Mamy do dyspozycji szatnie – damską i męską, w każdej z nich jest toaleta i prysznic. Standard jest nawet chyba wyższy niż w Nice Lady Fitness. Tutaj też jest większa sala. Tam zmieściliśmy 12-13 osób, tutaj 16 ze sprzętem. – opowiada Joanna Adamek.

Grupy są otwarte, można do nich dołączyć w każdej chwili. Na zajęcia można zapisać się poprzez stronę internetową www.milegotreningu.pl lub fanpage’a facebookowego Miłego treningu Poznań. Ceny karnetów wahają się od 80 do 150 złotych. Jednorazowe wejście kosztuje 25 złotych.

KONKURS

Mamy dla Państwa bezpłatne wejściówki na pojedyncze zajęcia. Piszcie do nas maila na adres redakcja@rtk.poznan.pl. W tytule Miłego treningu. Kto pierwszy, ten lepszy!

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *