Fregata wróciła na ratajską pływalnię, ale poszerzyła swoją ofertę.

Od lat mieszkańcy z naszej dzielnicy chodzili na zajęcia nauki pływania właśnie na basen Rataje, gdzie rodziła się Fregata Swimming. Teraz swoją ofertę dzięki rozbudowie basenu firma mogła poszerzyć o oswajanie niemowlaków z wodą. Podobne zajęcia prowadzi w całym Poznaniu, a nawet we Wrocławiu. – Poszczególne grupy są podzielone na możliwości dzieci. Mamy coraz więcej grup, zapraszamy wszystkich, ponieważ warunki sprzyjają temu, by tu ćwiczyły nawet niemowlaki. W mniejszym kameralnym basenie jest ciepła woda, w szatniach przewijaki i kojec – mówiła nam Wiesława Adamska z Fregaty Swimming.

To oczywiście nie wszystkie zajęcia , które na Pływalni Krytej Rataje prowadzi Fregata. W grafiku jest też aquaaerobik i nauka pływania. – Fregata wróciła też z zacięciami udoskonalającymi. Odbywają się one już na dużym basenie w godzinach popołudniowych – dostosowanych do możliwości rodziców. Są też zajęcia dla osób dorosłych. – uzupełnia Wiesława Adamska. Zapisy na zajęcia właśnie trwają. Szczegóły na stronie www.fregata.com.pl

A my mamy dla naszych widzów konkurs, do zgarnięcia wejściówki na wybrane przez siebie zajęcia. Piszcie do nas maila na adres redacja@rtk.poznan.pl w tytule „Fregata” lub kontaktujcie się przez Facebooka.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *