Słoń Benjamin w Heliosie – seanse dla dzieci 1 i 2 sierpnia.

Już możemy oglądać filmy w kinach. Sieć Helios dostosowała się do wymagań rządu, sprostała oczekiwaniom swoich klientów i otworzyła kina. Podczas seansu trzeba siedzieć w maseczkach, zajmować co drugie miejsce na sali, a jeść popcorn można tylko w przyłbicach, ale „pełnowymiarowy” film można już obejrzeć. Z takiej możliwości korzystają uczestnicy Akcji Lato, którzy jeszcze przed otwarciem kina w godzinach porannych, korzystają z możliwości zobaczenia najnowszych bajek. Każdy z nas także może wynająć całą salę kinową na preferencyjnych warunkach jeśli obawia się zarażenia koronarirusem.

Helios organizuje też seanse dedykowane dla seniorów czy dzieci. Przed nami wydarzenie, na które sieć zaprasza 1 i 2 sierpnia. – Helios dla Dzieci zaprasza na film o perypetiach przyjacielskiego choć trochę niezdarnego słonia Beniamina i jego najlepszego przyjaciela – chłopca Otto. Czeka ich ważne zadanie, muszą uratować zoo w Newtown przed przebiegłym planem Zory Zack. – informuje Helios.

Szczegóły i godziny seansów niebawem pojawią się na stronie internetowej Heliosu. Więcej informacji tutaj.

My na to wydarzenie mamy dla państwa wejściówki. Chętnych prosimy o kontakt poprzez naszego maila redakcja@rtk.poznan.pl

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *