Projekt skierowany dla uczniów klas 4-8 szkół podstawowych i jest całkowicie bezpłatny.

Już od 28 marca będzie można zapisywać się na poszczególne lekcje za pośrednictwem internetu. – Zajęcia miały rozpocząć się 14 marca, ale ze względu na sytuację i zachowanie bezpieczeństwa uczestników jesteśmy zmuszeni uruchomić KORKI W MIEŚCIE w formie on-line. – piszą organizatorzy.

Rekrutacja odbywać się będzie w trybie ciągłym, za pośrednictwem strony internetowej fundacji, gdzie stworzony jest specjalny program zapisów na zajęcia, który będzie zawierał wybór przedmiotu oraz zakresu z którego potrzebna jest pomoc. Tak wypełnione i wysłane zgłoszenie jest podstawą stawienia się na zajęciach. Na zajęcia w danym dniu możliwe jest zapisanie maksymalnie 1 osoby na 40 minut zajęć. W formularzu znajdować się będą wszystkie aktualne terminy zajęć. Rezerwacji na zajęcia można dokonać maksymalnie z tygodniowym wyprzedzeniem. W każdą sobotę o 12:00 uruchamiane są zajęcia na następny tydzień. Wszystkie zajęcia w terminie do 30.08.2020 będą realizowane tylko zdalnie w formie zdalnych zajęć za pośrednictwem bezpłatnego programu ZOOM.

Uczestnik projektu musi we własnym zakresie zaopatrzyć się w sprzęt pozwalający zdalne prowadzenie zajęć tj.: słuchawki lub głośniki, kamerę online oraz mikrofon (sprzęt może być wbudowany w laptop lub komputer).

Więcej informacji tutaj, można także kontaktować się poprzez mail: korki@instytutrozwoju.edu.pl

Realizatorem Projektu jest Fundacja Instytut Rozwoju Aktywności ul. Jackowskiego 5/7 60-508 Poznań

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *