W celu zapobiegania rozprzestrzenienia się koronawirusa Spółdzielnia Mieszkaniowa „Osiedle Młodych” zwraca się do mieszkańców o zdrowy rozsądek i odpowiedzialność.

Chodzi o to, by mieszkańcy jak najrzadziej narażali się na kontakt bezpośredni z innymi osobami. – Prosimy, aby mieszkańcy ograniczyli wizyty w jednostkach Spółdzielni – mówimy tutaj o kierownictwach czy kasie, która znajduje się w siedzibie Zarządu. Jeżeli mamy taką możliwość korzystajmy z telefonów czy kontaktu mailowego. Ponadto jeśli mamy taką opcję wybierzmy przelew internetowy. Ograniczmy kontakt bezpośredni. – mówi Julia Tritt, rzeczniczka SM „Osiedle Młodych”.

Spółdzielnia apeluje także o pomoc osobom starszym. – To właśnie osoby w podeszłym wieku są w grupie największego ryzyka. Zróbmy im zakupy spożywcze czy zaopatrzmy w leki, niech ograniczą wychodzenie w domu w najbliższych dniach. Zachęćmy seniorów do tego, by ograniczyli kontakt z innymi osobami do minimum. – mówi Julia Tritt.

W związku z koronawirusem firma wySPA PSA oferuje pomoc dla seniorów z osiedla Piastowskiego – jej pracownicy chcą wyprowadzać ich psy na spacery zupełnie za darmo. Szczegóły znaleźć można pod numerem telefonu 530 601 383.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *