Napój miłosny czy Jenůfa – te tytuły pojawiły się w listopadowym kalendarium Teatru Wielkiego w Poznaniu. O ich walorach można posłuchać poniżej.

Na co warto wybrać się jeszcze w listopadzie do Opery? Piotr Tkacz z biura prasowego Teatru Wielkiego w Poznaniu jak zwykle niezawodnie opowiada o nadchodzących wydarzeniach, tym razem są to „Napój miłosny” w reżyserii Andriy Zholdaka oraz Jenůfa?

 

Mamy dla państwa trzy podwójne wejściówki na „Napój miłosny”.

Kto pierwszy napisze do nas maila na adres redakcja@rtk.poznan.pl z odpowiedzą na pytanie, dlaczego chciałby pójść na spektakl, dostanie zaproszenie na najbliższą sobotę 17 listopada na godzinę 19:00. Powodzenia!!

A dla całej reszty rusza promocja 33. – Masz mniej niż 33 lata? Więcej niż 16? No to już wygrałeś! Teatr Wielki w Poznaniu wychodzi naprzeciw dzisiejszym czasom i przedłuża młodość do symbolicznej liczby 33. Za bilet zapłacisz tyle, ile masz lat! Nieważne na ile wyglądasz, ważne na ile się czujesz. A tak naprawdę ważna jest Twoja data urodzenia. Więc jeśli masz lat 17, to cena za wejściówkę wyniesie tyle co kawa w znanej sieciówce, a jeśli masz ich 30, to bilet będzie tańszy niż średnia pizza. Zapraszamy! – informuje Teatr Wielki.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *