Ruszył kolejny etap remontu na ulicy Piaśnickiej. Zmiany w komunikacji.

We wtorek 23 kwietnia rozpoczął się kolejny etap wymiany nawierzchni na ul. Piaśnickiej. Ulica stała się jednokierunkowa – można jechać jedynie w stronę ul. Chartowo. Zachowany został dojazd do osiedla. – Przed rokiem zerwaliśmy i ułożyliśmy nową nawierzchnię na części ul. Piaśnickiej. W tym roku prace są kontynuowane. Do tej pory roboty prowadzone były głównie przy krawężnikach. Od wtorku (23 kwietnia) przystępujemy do frezowania, a następnie układania nowej nawierzchni. – informuje ZDM.

Zmienione są trasy autobusów linii nr 181, 192 i 232.

Autobusy linii nr 181 jadące w kierunku ronda Rataje kursują ulicami Chartowo i Wiatraczną do ulicy Inflanckiej i dalej trasą bez zmian.

Autobusy linii nr 192 i 232 jadące w kierunku ronda Rataje, po dotarciu do skrzyżowania Chartowo-Piaśnicka, zawracają na skrzyżowaniu i kontynuują jazdę ulicami Chartowo i Wiatraczną do ulicy Inflanckiej i dalej trasami bez zmian.

Na trasie objazdu autobusy zatrzymują się na przystankach „Os. Lecha” (dla linii T1) i „Os. Czecha” na ul. Chartowo oraz „Os. Lecha II” na ul. Wiatracznej.

Wyłączone z użytkowania są przystanki „Orle Gniazdo” i „Os. Tysiąclecia” na ul. Piaśnickiej w kierunku ronda Rataje.

W kierunku Franowa i szpitala przy ul. Szwajcarskiej autobusy kursują bez zmian.

 

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *