W Międzyszkolnym Konkursie Młodego Twórcy udział wziąć może każdy uczeń z klas 1-8.

Społeczna Szkoła Podstawowa nr 4 im. prof. Adama Wodziczki w Poznaniu zaprasza wszystkich uczniów poznańskich szkół podstawowych z klas 1-8 do Międzyszkolnego Konkursu Młodego Twórcy „Pozna(j)ń – wiele kultur”. Wydarzenie jest częścią projektu „Podziel się kulturą” realizowanego z funduszy firmy Aquanet uzyskanych w ramach konkursu na działania charytatywne. Zadaniem uczestnika jest napisanie wiersza lub opowiadania związanego z tematem konkursu i przygotowanie do tekstu 1-3 ilustracji lub fotografii. – Tematyka konkursu to szeroko rozumiana różnorodność kulturowa, jej bogactwo, kolory, smaki, dźwięki, spotkania, których możemy także doświadczyć na co dzień w Poznaniu. – informuje szkoła. 

Szkoła na prace czeka do 18 listopada. Na zwycięzców czekają cenne nagrody: kursy językowe, tablety, głośniki bezprzewodowe, gry i wiele, wiele innych.

Szczegóły konkursu znaleźć można tutaj. 

* Niespodzianka!

Uczestnicy konkursu, którzy przejdą do etapu finałowego zostaną zaproszeni
na Jesienny Plener Artystyczny, na który będą mogli zabrać dwie osoby towarzyszące (kolegów, koleżanki). Wszyscy zaproszeni wezmą udział w tworzeniu logo na koszulkach do projektu „Podziel się kulturą”. Zwycięska praca zostanie powielona, a autor otrzyma nagrodę. Podczas pleneru na uczestników czekać będzie wiele kulturowych atrakcji z różnych rejonów świata.

Kontakt z koordynatorem Projektu: p. Paweł Ziegenlaub – pawel.ziegenlaub@spolecznaczworka.pl

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *