Na skrzyżowaniu ulic Bobrzańskiej, Wiatracznej, Żegrze i Chartowo otwarty zostanie przejazd na wprost z ulicy Żegrze w Chartowo.

Przejazd przez skrzyżowanie po południowej jezdni ulicy Żegrze odbywa się – podobnie jak po jezdni północnej – jednym pasem. – W związku z kontynuacją prac bitumicznych w rejonie skrzyżowania kierowcy nie będą jeszcze mieli możliwości przejazdu przez nie na wprost ulicą Bobrzańską, skrętu z niej w lewo, w ulicę Chartowo oraz skrętu w lewo z ul. Żegrze w ul. Bobrzańską (w kierunku południowym).  Aby mogli kontynuować jazdę przez skrzyżowanie z północy na południe lub skręcić w lewo, zostaną skierowani w ulicę Żegrze, do tymczasowej jezdni w pasie rozdziału, która umożliwia wykonanie manewru zawracania. – informuje PIM.

Przez skrzyżowanie na wprost nie mogą przejechać także samochody jadące z południa na północ ulicą Wiatraczną. Nie mogą również skorzystać z lewoskrętu, w stronę ronda Żegrze, a także lewoskrętu z ul. Żegrze w ul. Wiatraczną (w kierunku północnym).  Na czas prowadzenia robót zostały one poprowadzone objazdem przez ulicę Chartowo i dalej do skrzyżowania z ul. Piaśnicką, gdzie możliwe jest wykonanie manewru zawracania.

Należy liczyć się także ze zmianami w transporcie publicznym. Szczegóły tutaj.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *