Za każde wykręcone 10 km Posnania oddaje 1 zł dla Drużyny Szpiku.

Od początku roku w centrum handlowym przy ulicy Pleszewskiej poznaniacy mogą uczestniczyć w akcji Posnania Shopping Cardio Challenge. W każdy piątek i sobotę stycznia można było odwiedzić strefę cardio, w której mieszkańcy miasta spalali swoje kalorie. – Pomaganie nigdy nie było tak proste! Za spalone kalorie podczas najprostszych aktywności Posnania wspomaga podopiecznych Drużyny Szpiku. Za każde 10 kcal przekaże 1 zł. Do tej pory udało się spalić ponad 20 tysięcy kcal. – informuje Filip Gruszczyński, rzecznik Posnanii. 

Wszystko dla podopiecznych Drużyny Szpiku na Oddziale Onkologii Dziecięcej w Szpitalu Klinicznym im. Karola Jonschera w Poznaniu. – Przy okazji zakupów można pomóc naszym małym bojownikom. Każda złotówka, w przeliczeniu na każdy dzień, to naprawdę duża kwota. Wydajemy każdą złotówkę, kupujemy dzieciom upominki czy organizujemy Dni Onkomamy dla mam chorych dzieci – mówił Andrzej Kuczyński, Drużyna Szpiku.

Osoby, które spalą najwięcej kalorii otrzymają zaproszenia na wielki finał z Fit Loversami, który odbędzie się 26 stycznia. Na event może przyjść każdy!

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *