fot. FB - Giełda Stara Rzeźnia

Giełda Antyków i Pchli Targ, które wcześniej funkcjonowały na terenie Starej Rzeźni rozpoczynają działalność po przerwie. Ponowne otwarcie w nowym miejscu nastąpi w sobotę, 17 maja.

Giełda i Pchli Targ przeniosły się na stałe na parking przed CH M1.

Epidemia opóźniła nasze plany, ale wracamy z nową energią – mówi Wojciech Mańkowski, współorganizator giełdy.

Organizatorzy podkreślają, że przed wznowieniem działalności podjęto szereg kroków w zakresie zapewnienia bezpieczeństwa – zarówno wystawcom, jak i osobom odwiedzającym.

Przez ostatnie tygodnie mocno pracowaliśmy nad tym, aby zapewnić naszym gościom najwyższe standardy bezpieczeństwa. Giełda odbywa się na świeżym powietrzu. Na całym terenie znajdą się specjalne punkty ze środkami dezynfekcyjnymi. Wystawcy będą zobowiązani do regularnego odkażania stoisk. Wszystkie toalety będą dezynfekowane co 30 minut. Przemodelowaliśmy całkowicie rozstawienie stoisk – tak, aby zapewnić większe przerwy między nim. Nasi pracownicy zostaną też specjalnie przeszkoleni w zakresie bezpieczeństwa. Do ich zadań będzie należało m. in. pilnowanie, aby na terenie giełdy nie tworzyły się większe skupiska ludzi – wylicza Wojciech Mańkowski.

Przed wejściami do Centrum Handlowego M1 stanęły automaty, w których można kupić maseczki i rękawiczki jednorazowe.

Pchli Targ odbywać się będzie w każdą niedzielę, natomiast Giełda Antyków – zawsze w drugą sobotę miesiąca. Kupujących obowiązuje wstęp wolny.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *