29 czerwca rozpocznie się Super League Triathlon Poznań. Do stolicy Wielkopolski zawita tysiące pasjonatów pływania, jazdy na rowerze i biegania. Impreza potrwa do 1 lipca.

Zdaniem organizatorów będzie to najbardziej innowacyjna i przełomowa impreza triathlonowa w Europie. – W tym roku poznańska impreza otwiera nowy rozdział w historii tego sportu, za sprawą wyścigów kwalifikacyjnych innowacyjnego cyklu Super League Triathlon. Cykl SLT to innowacyjne, szybkie i emocjonujące formaty, dzięki którym wyścig jest nie tylko większym wyzwaniem dla zawodników, ale przede wszystkim prawdziwą gratką dla kibiców, ponieważ rywalizacja w triathlonie nigdy wcześniej nie była tak ekscytująca i atrakcyjna do oglądania. – informuje Michał Wylegała, z agencji Prelite.

W ramach tego wydarzenia w okolicy Jeziora Maltańskiego rozgrywane będą m.in. rywalizacja czołówki światowego triathlonu w ramach wyścigów kwalifikacyjnych nowatorskiego cyklu SLT, zmagania amatorów na trzech dystansach indywidualnych i jednym drużynowym, Mistrzostwa Polski Policji w Triathlonie czy Semilac Women Run. 

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *