fot. Martyna Wróblewska

Prosto z balkonu na 9 piętrze Tarasów Warty nadają online koncerty muzyczne w ramach projektu Taras Towarzyski Balcony Session.

Organizatorki czyli Monika, Kasia i Marta zafascynowane historiami z włoskich balkonów myślały o zorganizowaniu muzycznego wydarzenia dla większego grona w tym trudnym dla wszystkich czasie i udało się. To dziewczyny z Poznania i na Ratajach będą organizować koncerty dla mieszkańców, tym samym umilając im czas.

Relacje możemy śledzić online na funpage’u TTB Session. Szczęśliwi sąsiedzi koncerty mogą oglądać na żywo ze swoich balkonów w każdą sobotę.

Pierwszy koncert za nami. Muzycznym gościem w sobotę 18 kwietnia była Kasia Tontor. – Wokalistka porusza się w gatunkach RnB/Soul, wystąpiła na żywo w składzie ze znanym poznańskiej publiczności trębaczem, Kacprem Grzanką. Już są plany na kolejnych gości, których poznamy w najbliższym czasie. Wszystkie występy będą transmitowane na żywo na stronie wydarzenia, następnie wrzucane do sieci będą poszczególne utwory w postaci zmontowanego klipu live. W ujęciach pojawią się również m.in. ujęcia z drona. Przy projekcie pomaga większa grupa osób, ale oczywiście wszystko odbędzie się z zachowaniem ustaleń dotyczących kwarantanny, gdyż większość aktywności czy koncertów odbywa się online. – pisze TTB Team.

25 kwietnia na balkonowej scenie zagra zespół poruszający się w klimatach elektro-funkowych – DEPTERS. Artyści są już zabukowani do połowy maja.

 

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *