Impreza odbędzie się 2 czerwca w Amfiteatrze w Parku nad Wartą. Weź udział w Konkursie „Rataje kulturą się toczą” – do wygrania nagrody!

XIX Dni Rataj rozpoczną się od kolorowego korowodu pokoleń, który wyruszy spod DK „Jagiellonka” o godz. 15:00. Później na scenie wystąpią Ares Chadzinikolau z koncertem muzyki greckiej dla dzieci i młodzieży, Felicjan Andrzejczak z Zespołem i CoOperate Orchestra z najpopularniejszymi utworami muzyki z filmów i bajek. Ale to nie wszystko. – Organizatorzy przygotowali szereg atrakcji – występy artystyczne zespołów z ratajskich Domów Kultury, strefę warsztatową, sportową oraz gastronomiczną i odpoczynku. – informuje SM „Osiedle Młodych”.

Warto także wziąć udział w Konkursie wiedzy „Rataje kulturą się toczą”. – Wystarczy wypełnić kupon konkursowy zamieszczony w majowym numerze Gazety Ratajskiej (5/2019, str. 4) odpowiadając na 3 pytania dotyczące ratajskich Domów Kultury i zabrać go ze sobą na „XIX Dni Rataj”, które odbędą się 2 czerwca w Amfiteatrze w Parku nad Wartą. Dla Laureatów Konkursu Organizatorzy przywidują atrakcyjne nagrody. – informuje  SM „Osiedle Młodych”.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *