Michał Rosiak mieszka na Ratajach. Zaginął w nocy w czwartku na piątek (17-18 stycznia).

 

Chłopak wyszedł z klubu nocnego Euphoria (dawne Cocomo) około godz 00:50 dnia 18.01.2019 r. i udał się ulicami Rynkową, Masztalarską, Wroniecką, Bożniczą, Grochowe Łąki, Małe Garbary, Szelągowska. Ostatnie znane miejsce pobytu to przystanek Garbary 01.

Policjanci z KMP Poznań odnaleźli telefon Michała Rosiaka. – Według naszych ustaleń logował się po raz ostatni około godz. 01:25 dnia 18.01.2019 r. w okolicy przystanku Garbary 01. Michał mógł wsiąść do pociągu bądź autobusu i odjechać w nieznanym kierunku. – informuje biuro detektywistyczne Weremczuk & Wspólnicy.

Rysopis Michała: wzrost około 190 cm, lekki zarost ubrany był w czarną polówkę, długą czarną kurtkę firmy New Balance oraz czarne spodnie. – 19-latek nie jest typowym mężczyzną, którego można spotkać w klubie go go. Nie jest zamożny i według relacji kolegów przebywających z nim tej nocy nie chciał korzystać z usługi prywatnego tańca… Jednak jednej z tancerek udało się namówić Michała do wejścia do intymnego pokoju… – dodają detektywi. Michał pochodzi z Turkowic (miejscowość koło Turku).

Osoby, które mają jakiekolwiek informacje na temat zaginionego proszone są o kontakt z funkcjonariuszami z Komisariatu Policji Poznań Nowe Miasto pod nr tel. 61 841-23-11 lub 997 lub z biurem detektywistycznym pod numerem 516 997 000.

*zdjęcie Michała Rosiaka zostało wykonane tuż przed jego zaginięciem. – Prosimy o zwrócenie szczególnej uwagi na charakterystyczne logo byka na szaliku zaginionego – informuje biuro detektywistyczne Weremczuk & Wspólnicy.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *