Już 24 sierpnia (sobota) w godzinach 10:00 – 14:00 przedszkole „Zielone Pandy” mieszczące się w Diamencie Żegrza, zaprasza wszystkie dzieci w wieku od 2,5 do 6 lat wraz z rodzicami i rodzeństwem na wielką zabawę podczas dni otwartych.

Dla dzieci przygotowanych zostało mnóstwo atrakcji m.in. taniec pand, eksperymenty, pokaz judo oraz zumby, malowanie twarzy, a także zabawy sensoryczne czy interaktywne na magicznym dywanie.

W tym dniu rodzice mogą zapoznać się z pracą przedszkola i dowiedzieć się więcej na temat stosowanych metod nauczania np. immersji językowej, czytania wrażeniowego, elementów pedagogiki Marii Montessori i pedagogiki daltońskiej, metody ruchu rozwijającego, glottodydaktyki, sensoplastyki, czy integracji sensorycznej. Będzie to również doskonała okazja do obejrzenia nowoczesnych sal wyposażonych w certyfikowane sprzęty i zabawki oraz do rozmowy z nauczycielami. – Zielone Pandy” to przyjazne przedszkole, które, nie tylko uczy i bawi, ale również wspiera dynamiczny i harmonijny rozwój intelektualny, społeczny, emocjonalny i fizyczny dziecka. Każdemu z nas zależy na tym, aby zagwarantować dzieciom bezpieczną i mądrą edukację już od najwcześniejszych lat, dlatego warto przyjść i przekonać się jak funkcjonuje nowe ratajskie przedszkole. – informuje Monika Zawrocka, Kierownik projektów edukacyjnych. Więcej informacji tutaj.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *