Zmiany będą wprowadzone od niedzieli 7 kwietnia.

Z uwagi na planowane rozpoczęcie kolejnego etapu prac w ramach modernizacji Górnego Tarasu Rataj – budowy trasy tramwajowej na odcinku od os. Lecha do ronda Żegrze zamknięty  zostanie przejazd poprzeczny przez ulicę Chartowo, znajdujący  się w ciągu ulicy Wiatracznej. – Zamknięte  relacje na wprost i w lewo z ulicy Wiatracznej zostaną skierowane w prawo – w ulicę Chartowo do skrzyżowania ulic: Chartowo/Piaśnicka. – informuje PIM.

Jednocześnie przywrócone zostaną wszystkie relacje i otwarty zostanie przejazd przez torowisko na skrzyżowaniu ulic: Kurlandzka/Inflancka/Żegrze. Ruch w ciągu ulicy Żegrze  w obrębie skrzyżowania będzie się odbywać się po jednym pasie ruchu.

Wprowadzona zostanie także zmiana na rondzie Żegrze, polegająca na zamknięciu północno-zachodniej części ronda Żegrze. – Ruch z ul. Żegrze w kierunku ul. Hetmańskiej zostanie przeniesiony na wschodnią jezdnię ul. Żegrze. W obrębie ronda ruch w obydwu kierunkach odbywać będzie się po nowo wybudowanej części. Pozostanie również otwarty wjazd i wyjazd z ul. Unii Lubelskiej (bez możliwości wykonania lewoskrętów). – wyjaśnia PIM.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *