Nie pojedzie tramwaj nocny i zwężą ulicę Starołęcką.

Linia nocna

W związku z koniecznością przeprowadzenia okresowych przeglądów technicznych stacji prostownikowych, w sześć październikowych nocy wprowadzone zostaną zmiany w komunikacji. Kursowanie linii nr 201 będzie zawieszone, uruchomiona zostanie jednak linia tramwajowa nr 202 oraz autobusowa nr 231.

Przeglądy stacji prostownikowych prowadzone będą w noce z wtorków na środy oraz ze śród na czwartki: z 8 na 9 i z 9 na 10 października, z 15 na 16 i z 16 na 17 października oraz z 22 na 23 i z 23 na 24 października br.

W wymienione wyżej noce kursowanie nocnej linii tramwajowej nr 201 zostanie zawieszone. W zamian uruchomiona zostanie linia autobusowa nr 231, która zwykle kursuje jedynie w noce z poniedziałków na wtorki (na trasie Rondo Kaponiera-Rondo Rataje)

Piątkowo i Winogrady z centrum połączy natomiast linia tramwajowa nr 202.

Ulica Starołęcka

Od 9 do 30 października, w związku z budową kanalizacji telekomunikacyjnej na ul. Starołęckiej, mogą wystąpić niewielkie zwężenia jezdni, ograniczenia parkowania i utrudnienia w ruchu pieszych na odcinku ok. 500 m na północ i na południe od skrzyżowania z ul. Głuszyna (rondo). W rejonie prac obowiązywać będzie ograniczenie prędkości maksymalnej do 30 km/h. Utrzymane zostaną dojazd i dojście do posesji.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *